DEVA Trabzon adaylarını tanıttı

DEVA Partisi, yerel seçimlerde 75 il ve onlarca ilçede aday çıkaracağını açıkladı. Açıklanan adaylar arasında Trabzon’un Ortahisar, Sürmene, Beşikdüzü ve Köprübaşı ilçeleri de yer aldı.

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul milletvekili Hasan Karal, Genel başkan Danışmanı Zeynep Tatar Çakır, DEVA Partisi GMYK Üyesi, Gençlik Çalışmaları Koordinatörü Tunahan Elmas’ın bulunduğu heyetin İl başkanı Selçuk Keskin ile yaptığı istişareler sonucunda belirledikleri isimler Ankara’da tanıtım toplantısında duyuruldu.

Açıklamaya göre DEVA Partisi’nin ortahisar Belediye Başkan Adayı Serkan Işıklı, Beşikdüzü Belediye Başkan Adayı Ali Öztürk, Sürmene Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Duman ve Köprübaşı Belediye Başkan Adayı Muhammet Yamakoğlu oldu.

DEVA Partisi Trabzon İl Başkanı Selçuk Keskin yaptığı açıklamada 18 ilçede de adaylarının olacağını belirtti. Aday isimlerini genel merkezin takvimiyle sürdüreceklerini belirten Keskin, “Peyderpey bu isimleri açıklamaya devam edeceğiz yine Trabzon Büyükşehir Belediye başkan adayımızı da önümüzdeki günlerde açıklayacağız’ dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir