Destiny 2: Legacy Collection Ücretsiz Oldu

Epic Games Store haftalık ücretsiz oyun hediyesi kapsamında oyunculara Destiny 2’nin ücretsiz temel sürümünden daha fazlasına göz atma şansı sunuyor. Normalde oynaması ücretsiz bilim kurgu nişancı oyunu Destiny 2’nin 719 TL olan ve genişleme paketlerini içeren Destiny 2: Legacy Collection sürümünü 20 Aralık Çarşamba günü saat 19:00’a kadar kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.

Destiny 2: Legacy Collection’da muhafızınızı yaratarak çeşitli iş birliği görevleriyle ve PvP modlarıyla dolu gelişen bir evrende sinematik bir hikayeye başlayabileceksiniz. Sürüm, The Witch Queen, Beyond Light ve Shadowkeep genişlemelerini içeriyor. Böylece üç destansı seferi oynayabilecek, 37 Egzotik silahı, 15 Egzotik zırh parçasını ve savaş alanını ele geçirip kontrol etmenizi sağlayacak Statis gücünün kilidini açabileceksiniz.

Genişleme paketlerinin açıklamaları ise şu şekilde:

“Destiny 2: The Witch Queen

Savathûn’un yozlaşmış ve ihtişamlı çarpık harikalar diyarı olan Taht Dünyasına dalarak onun Parlak Kovanı ile Işığı nasıl çaldığının gizemini açığa çıkar. Yeni silahlar yapmanın sırrını ve yeni Gönderli Kılıcın gücünü öğren ve ördüğü yalanlar ağında gerçekle yüzleş.

Destiny 2: Beyond Light

Europa sınırı pek çok kayıp sır barındırır, Stasis’in karanlık gücü de bu sırlardan biridir. Karanlığın Kell’i Eramis tarafından Günahkar kuvvetlerine verilmeden önce bu yeni gücü dizginlemek için gizemli Exo Stranger ile iş birliği yap. Cephaneliğini genişlet, Stasis’e hükmet ve ışığın ötesine geç.

Destiny 2: Shadowkeep

Son güvenli şehrin kahramanları, dikkatlerini galaksimizin sınırlarına çevirirken bir zamanlar Ay yüzeyinin altında uyuyan kadim bir kötülükten yeni Nightmare’ler ortaya çıktı. Gizemli bir Kovan Kalesinin derinliklerine yol al ve Eris Morn ile iş birliği yaparak Nightmare’ler insanlığı kalıcı bir karanlık çağa hapsetmeden önce onları öldür.”

Diğer taraftan sonraki Destiny 2 genişlemesi The Final Shape’in çıkışının ise Şubat yerine Haziran 2024 tarihine ertelendiğini hatırlatalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir