22 Ocak Haftası burç yorumları – Haftalık burç yorumları

Bu hafta, Aslan burcunda bir dolunay var. Haftanın akışını bu dolunay belirleyecek. İletişimin hareketli olacağı bir haftadayız.

22 Ocak Pazartesi, haftaya Ay İkizler burcundayken başlayacağız. Günün ilk yarısını daha verimli geçireceğiz. Akşamüstü ise bir konuya odaklanmada zorlanabiliriz.

23 Ocak Salı sabah saatlerinde isteklerimizin peşinden gitmek, duygularımızı önemsemek bize iyi hissettirecek. Değer algımızı ifade eden Venüs, 23 Ocak-16 Şubat tarihlerinde Oğlak burcunda ilerleyecek. Bu süreçte sevgi konularında ayaklarımız yere sağlam basacak. İlişkilerde istikrar ve güven ön planda olacağından daha azimli ve sabırlı davranacağız. Finansal konularda da risk almayıp, temkinli davranma eğiliminde olacağız.

24 Ocak Çarşamba Ay Yengeç burcunda ilerlerken duygusal hassasiyetimiz yüksek olabilir. Sabah saatlerinde kemik ve kas problemlerine karşı dikkatli olunmalı.

25 Ocak Perşembe, Aslan burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Egoların ön planda olacağı bu dönemde, değerli hissetmek uğruna verdiğimiz tavizlerle ya da hırslarımıza yenik düştüğümüz alanlarda yüzleşmeler yaşayabiliriz. Ekim sonu yaşadığımız olayların devamı gündemimize gelebilir. Yöneticileri, sanatçıları çok konuşacağız. Finansal konularda zorlu bir hafta olacak. Balık, Yengeç, Boğa ve Oğlaklar ilişkilerde güzel fırsatlar yakalayabilirler.

26 Ocak Cuma, iletişimin sertleşebileceği bir gün. Ani çıkışlar, kırıcı sözler ilişkileri zorlayabilir. Özellikle akşam saatlerinde gururlu davranma konusunda aşırıya kaçmaktan uzak durulmalı.

27 Ocak Cumartesi, gün genelinde yeni bir işe başlamak ya da önemli bir konuşma yapmak yerine rutin işlerle uğraşmayı tercih edebiliriz. Düşüncelerimizi hayat geçirme konusunda çok istekli olacağız. Tansiyonla ilgili problemlerde de artış yaşabilir.

28 Ocak Pazar, Ay Başak burcunda olacak. İlişkilerde ciddi yaklaşımların, istikrar sağlamak için değerlendirilebilecek fırsatların gündemde olacağı bir gün. Sabah saatlerinde sosyal hayatın, ikili ilişkilerin olumlu bir akış içinde gittiğini hissedeceğiz.

22 Ocak haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde:

YÜKSELEN KOÇ

Hafta genelinde yeteneklerinize, aşk hayatınıza ya da çocuklarınıza dair konular hareketli olacak. Bu alanlarda daha görünür olmak isteyeceksiniz. Beklenmedik harcamalar gündeme gelebilir. İş hayatınızda da keskin ve sert söylemlerden uzak durmaya dikkat edin.

YÜKSELEN BOĞA

Ebeveynlerle ve evle ilgili konuların ön planda olacağı bu hafta daha fazla sorumluluk üstlenmeniz gerekebilir. Uzaklarla ilgili durumlar da gündeme gelecek. İş hayatınızda otorite figürleri ile gerginlikler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu arkadaş çevreniz size iyi gelecek.

YÜKSELEN İKİZLER

Yakın çevrenizle olan ilişkilerin, iletişimin hızlanacağı bu hafta düşüncelerinizi ortaya koymaya, kendinizi ifade etmeye odaklı olacaksınız. Sağlık sorunlarıyla ve harcamalarla uğraşacaksınız. Hafta sonu bu konuları toparlama şansınız yüksek. Yurt dışı bağlantılı işlerde de beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir.

YÜKSELEN YENGEÇ

Maddi süreçlerle ilgili yeni kararlar alacağınız bu hafta riskli yatırımlardan uzak durmaya gayret edin. Kendi değerinizi sorgulayacak ve hissettiklerinizle ilgili bazı kararlar alacaksınız. İkili ilişkilerinizde de fevri sözlerden kaçınmak gerginlikleri azaltacak.

YÜKSELEN ASLAN

Sizler için etkileri kuvvetli olacak bu hafta hem ikili ilişkilerinizde hem de işinizde bazı netleşmeler yaşayacaksınız. Sağlıkla ilgili konularla uğraşmanız gerekecek. Gündelik akışınız da bu hafta değişebilir. Hafta sonu ise bu konularda daha rahat edecek, sorunlara çözüm geliştirebileceksiniz.

YÜKSELEN BAŞAK

Kontrolünüz dışında gelişen olayları yönetmeye çalışacağınız bu hafta özellikle ikili ilişkilere dair korkularınızla da yüzleşmeniz gerekebilir. Krizli durumlar içine çekilmemeye ve sert sözlerden uzak durmaya dikkat edin. Hafta sonu ise daha sakin bir akış içinde olacaksınız.

YÜKSELEN TERAZİ

İleri dönük hedeflerinizin gündemde olacağı bu hafta arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde yeni kararlar alabilirsiniz. Ailevi tartışmalarda sakin kalmaya dikkat edin. Finansal konularda da tedbirli hareket etmekte fayda olan bir hafta.

YÜKSELEN AKREP

İş hayatında ön plana çıkacağınız bu hafta rekabet sebebiyle çevrenizdekiler sizinle daha fazla uğraşabilir. Yeni sorumluluklar alacaksınız. Ailevi konularda biraz zorlanabilirsiniz. Yakın çevrenizle olan iletişiminizde sert ifadelerden uzak durmaya çalışın.

YÜKSELEN YAY

Eğitimlerin, hukuki konuların ve yurt dışı bağlantılı işlerin gündemde olacağı bu hafta olaylara bakışınız farklı olacak. Gündelik rutininiz planladığınız şekilde gitmeyebilir. Kendinize hafta sonu zaman ayırabilecek, haftanın yoğunluğunu üzerinizden atma fırsatı bulacaksınız.

YÜKSELEN OĞLAK

Sizi çok yoran uzun bir dönemi geride bırakmak üzeresiniz. Bu hafta giderlerle ve sağlık konularıyla ilgileneceksiniz. Ebeveynlerinize, evinize daha çok vakit ayırmanız gerekecek. Yakın çevreniz için planda olmayan harcamalar gündeme gelebilir. Hafta sonu güzel diyaloglar içinde olacaksınız.

YÜKSELEN KOVA

İkili ilişkilerinize öncelik vereceğiniz bu hafta ailevi konularda zorlanabilirsiniz. İlişkinizde daha fazla söz sahibi olmak isteyeceksiniz. Gizli düşmanlıklarla, rekabetle karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu ise beklemediğiniz kişilerden yardım alacaksınız.

YÜKSELEN BALIK

Çalışma hayatınızın, gündelik işlerinizin gündemde olacağı bu hafta bu alanlarda yeni kararlar alabilirsiniz. Geri plana attığınız düşüncelerinizle de yüzleşmeniz gerekecek. Arkadaş çevresinde sert ifadelerden, ani kararlardan uzak durun. Hafta sonu gruplar içinde daha rahat hissedeceksiniz. 

Hepimize huzurlu bir hafta olması dileğimle, sevgiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir