Lionel Messi’nin animasyon dizisi geliyor

Dünyanın en iyi futbolcularından biri olan Lionel Messi, geçen aylarda Arjantin formasıyla Dünya Kupası’nı da kazanarak kariyerindeki eksik parçayı tamamlamış ve hayranlarını sevindirmişti. Şimdi ise Deadline tarafından paylaşılan bir rapor, Messi hayranlarının sevineceği bir gelişmenin daha yaşandığını ortaya koydu.

Webtekno’nun haberine göre Lionel Messi’nin, Sony’e bağlı müzik şirketi Sony Music Entertainment ile iş birliğine giderek bir animasyon dizisi geliştirdiği duyuruldu. Dizinin, Sony Music Entertainment’e bağlı sanatçılarının orijinal müziklerini içereceği belirtildi.

Dizi, Messi’nin çocukluk mücadelerine odaklanacak

Hem Messi hem de animasyon hayranlarını heyecanlandıran duyuruya göre bu animasyon dizisi, Messi’yi bir video oyunundaki zorlukların üstesinden gelen bir çocuk olarak tasvir edecek. Bunun, ünlü sporcunun hayatında karşılaştığı zorlukların bir yansıması olabileceğini tahmin edebiliriz. Dizinin çocuklara ve gençlere yönelik olacağını belirtelim.

Bunların yanı sıra dizinin, İngilizce, İspanyolca ve diğer birkaç dilde geliştirildiği belirtildi. Ancak dizinin çıkış tarihi, ismi ve nerede yayınlanacağı ise henüz belli değil.

Messi, diziye ilişkin açıklamalarında “Çocukluğumdan beri animasyon dizilerini sevmişimdir, çocuklarım da aynı zamanda animasyon karakterlerin büyük hayranıdır. Bir animasyon projesinde yer almak, hayallerimden birini gerçekleştirmesi nedeniyle beni mutlu ediyor. Sony Music’e teşekkür ediyorum ve herkesin sonucu beğenmesini umuyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir